Tytuł magistra psychologii uzyskałam na Uniwersytecie Jagiellońskim, na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej, kierunku Psychologia Stosowana. Studia uzupełniłam specjalizacją z zakresu psychologii klinicznej, którą uzyskałam na Uniwersytecie im. Juliusza Verne w Amiens we Francji. Ponadto jestem absolwentką studiów podyplomowych z Seksuologii Klinicznej Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie.
Aktualnie pogłębiam swoją wiedzę z zakresu psychoterapii poznawczo-behawioralnej w CTPB w Warszawie. Poszerzam swoją wiedzę na licznych szkoleniach i konferencjach dotyczących zjawiska seksualności człowieka. Od 2012 roku jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Jestem psychologiem - seksuologiem, zajmującym się na co dzień konsultacją, diagnozą, terapią i edukacją. Posiadam doświadczenie w pracy z osobami z zaburzeniami nastroju, nerwicowymi, osobowości oraz osobami z zaburzeniami seksualnymi. Pozwala mi to na całościową ocenę funkcjonowania człowieka, diagnozowania i ustalania celów terapeutycznych oraz poradnictwa personalnego. Doświadczenie zdobywałam już trakcie studiów między innymi: w Szpitalu Specjalistycznym im. dr. Józefa Babińskiego w Kobierzynie, Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym im. św. Ludwika w Krakowie, Ośrodku Zdrowia Psychicznego Psyche-Therapia w Krakowie, Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia w Warszawie. Obecnie współpracuję z Poradnią seksuologiczną i patologii współżycia w Centrum Medycznym "Da Vinci" w Krakowie.

Od 2009 roku prowadzę szkolenia z psychoedukacji seksualnej, równouprawnienia oraz rozwoju kompetencji miękkich, aktywizacji zawodowej, profilaktyki zagrożeń społecznych i pomocy rodzinie.

Miałam przyjemność współprowadzić program "Przed północą" w telewizji TTV oraz jestem ekspertem w "Rozmowach w toku" w TVN.
(C) NIA666
Seksuolog Kraków