„Warsztaty dla par oraz singli”


W ramach współpracy ze Szkołą Dobranych Par rozpoczynam cykl warsztatów skierowanych zarówno do osób będących w związku, jak i do singli. Zajęcia będą trwać od 3 h do 6 h dziennie. Maksymalna liczba uczestników to 16 osób. Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych. Zapisów można dokonać tutaj wybierając odpowiednią nazwę warsztatu. Więcej:
www.szkolapar.pl

Zatrute jabłko
Termin: 14 grudnia 2013
Czas trwania: 3 h.

Opis warsztatu:
Większość ludzi pragnie się wypróbować nawzajem i zgrać jeszcze przed ślubem. Gdy zakrada się nuda, typowym rozwiązaniem jest zmiana partnera i rozpoczęcie wszystkiego od początku, to znaczy podjęcie równie amatorskiej próby z kimś innym, w nadziei, że a nuż przypadkowy wybór okaże się lepszy od poprzedniego. Dzieje się to z krzywdą dla uczuć, na ogól zresztą popełniamy te same błędy.
Zagadnienia poruszane na szkoleniu: dojrzewanie do partnerstwa, umiejętność dialogu z partnerem, bariery i przeszkody utrudniające tworzenie partnerstwa. Wpływ uwarunkowań rodzinnych, społecznych, kulturowych i osobowościowych na wzajemną relację w związku.
Dojrzały związek umożliwia nawiązanie dialogu, daje świadomość odrębności i autonomii, umożliwia rozwój miłości, inicjuje współżycie jako wyraz więzi partnerskiej, miłości między partnerami o równych prawach, godności, szacunku, budzi wdzięczność wobec partnera za jego oddanie, wspólne przeżycia i zjednoczenie.
Uczenie par umiejętności poznawania mechanizmów swoich zachowań, rzeczywistych przyczyn ich konfliktów, przeprowadzania tzw. konstruktywnych kłótni. 

Gorąca monogamia
Terminy warsztatów:
15 grudnia 2013 – cz. I
12 stycznia 2014 – cz. II
Czas trwania: 12 h

Opis warsztatu:
Szkolenie podnosi poziom wiedzy na temat więzi erotycznej i kultury współżycia seksualnego w związku partnerskim.
Warsztaty ukierunkowane są na wzajemny rozwój w poszukiwaniu coraz lepszego, wyższego poziomu ars amandi dostosowanej do wrażliwości i potrzeb obu stron. Mają na celu naukę tworzenia wspólnego stylu bycia razem dającego wzajemną satysfakcję seksualną.
Szkolenie daje również wiedzę na temat dysfunkcji seksualnych oraz sposobów rozwiązania problemów
w łóżku.
Ewa Lisowska - Kania
(C) NIA666
Seksuolog Kraków